KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 13407358
nr 1340 7358
Lennart Aschenbrenner
(f. 1943), Sverige
Färgetsningar, 3 st, Triptyk. Signerade, numrerade 53/90, daterad -83. Oramade lösa blad. Motivet: 12x10 cm
Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 augusti 2020
kl 20:10:17
6/8 22:08:17
Lennart Aschenbrenner
Läs mer om Lennart Aschenbrenner
Lennart Aschenbrenner
nr 1340 7358
Lennart Aschenbrenner
(f. 1943), Sverige
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 100 kr |
måndag 10 augusti 2020 |
6/8 22:08:17 | 1 | Vinnande bud |
Lennart Aschenbrenner